Miele Çamaşır Makinesi Kayışı 6PJ 1320

Teknik Özellikler

Miele Çamaşır Makinesi Kayışı 6PJ 1320

Marka
Miele
ModelDriver Belt
Özellik
6PJ 1320 ELASTIC
Stok No
4073281
Türü
Orjinal

Marka Model Ürün Kodu
MieleBRILLANT4073281
MieleW1404073281
MieleW1414073281
MieleW1424073281
MieleW1434073281
MieleW1444073281
MieleW1454073281
MieleW145S4073281
MieleW1464073281
MieleW1474073281
MieleW1484073281
MieleW1494073281
MieleW1504073281
MieleW1514073281
MieleW15114073281
MieleW15124073281
MieleW15134073281
MieleW15144073281
MieleW15154073281
MieleW15224073281
MieleW15234073281
MieleW1534073281
MieleW15344073281
MieleW1554073281
MieleW1604073281
MieleW1614073281
MieleW16114073281
MieleW16124073281
MieleW16134073281
MieleW16144073281
MieleW16154073281
MieleW16164073281
MieleW1624073281
MieleW16224073281
MieleW16234073281
MieleW1634073281
MieleW16344073281
MieleW1654073281
MieleW16624073281
MieleW16644073281
MieleW1674073281
MieleW1684073281
MieleW17124073281
MieleW17134073281
MieleW17144073281
MieleW17154073281
MieleW17164073281
MieleW17234073281
MieleW17244073281
MieleW17264073281
MieleW1734073281
MieleW17304073281
MieleW17334073281
MieleW17344073281
MieleW17354073281
MieleW1744073281
MieleW17404073281
MieleW17434073281
MieleW17444073281
MieleW17474073281
MieleW17494073281
MieleW17544073281
MieleW17624073281
MieleW17644073281
MieleW17794073281
MieleW17804073281
MieleW1804073281
MieleW1834073281
MieleW19014073281
MieleW19024073281
MieleW19044073281
MieleW19064073281
MieleW19084073281
MieleW19094073281
MieleW19124073281
MieleW19134073281
MieleW19144073281
MieleW19164073281
MieleW19344073281
MieleW19354073281
MieleW1944073281
MieleW19444073281
MieleW19454073281
MieleW19464073281
MieleW19484073281
MieleW19494073281
MieleW19544073281
MieleW19604073281
MieleW19644073281
MieleW19664073281
MieleW19784073281
MieleW19794073281
MieleW19894073281
MieleW2004073281
MieleW2044073281
MieleW2054073281
MieleW2074073281
MieleW21004073281
MieleW21024073281
MieleW21044073281
MieleW21054073281
MieleW21084073281
MieleW2114073281
MieleW2124073281
MieleW21204073281
MieleW21214073281
MieleW21224073281
MieleW21234073281
MieleW21264073281
MieleW21274073281
MieleW21294073281
MieleW21404073281
MieleW21414073281
MieleW21434073281
MieleW2174073281
MieleW22034073281
MieleW22054073281
MieleW2209I4073281
MieleW22404073281
MieleW22414073281
MieleW22424073281
MieleW22434073281
MieleW22444073281
MieleW22454073281
MieleW22464073281
MieleW22484073281
MieleW22604073281
MieleW22614073281
MieleW22664073281
MieleW2274073281
MieleW23614073281
MieleW23644073281
MieleW23654073281
MieleW2374073281
MieleW24404073281
MieleW24414073281
MieleW24434073281
MieleW24444073281
MieleW24454073281
MieleW24464073281
MieleW24474073281
MieleW24484073281
MieleW24604073281
MieleW24614073281
MieleW24654073281
MieleW24684073281
MieleW2474073281
MieleW2504073281
MieleW25054073281
MieleW25144073281
MieleW25154073281
MieleW25184073281
MieleW25214073281
MieleW25224073281
MieleW25234073281
MieleW25254073281
MieleW25274073281
MieleW2544073281
MieleW2554073281
MieleW25524073281
MieleW25534073281
MieleW25574073281
MieleW2574073281
MieleW25724073281
MieleW25734073281
MieleW25774073281
MieleW25844073281
MieleW25854073281
MieleW25874073281
MieleW25974073281
MieleW2614073281
MieleW2624073281
MieleW26224073281
MieleW26234073281
MieleW26274073281
MieleW26524073281
MieleW26534073281
MieleW26574073281
MieleW26594073281
MieleW2659I4073281
MieleW2674073281
MieleW2774073281
MieleW28094073281
MieleW2809I4073281
MieleW2819I4073281
MieleW2874073281
MieleW2974073281
MieleW3004073281
MieleW3024073281
MieleW3034073281
MieleW3044073281
MieleW3054073281
MieleW3064073281
MieleW3074073281
MieleW3084073281
MieleW3094073281
MieleW3104073281
MieleW31004073281
MieleW31024073281
MieleW31044073281
MieleW31054073281
MieleW3114073281
MieleW31144073281
MieleW3124073281
MieleW31204073281
MieleW31214073281
MieleW31224073281
MieleW31234073281
MieleW3134073281
MieleW31314073281
MieleW31324073281
MieleW31334073281
MieleW31434073281
MieleW3154073281
MieleW31624073281
MieleW31644073281
MieleW3174073281
MieleW3204073281
MieleW32024073281
MieleW32034073281
MieleW32044073281
MieleW32054073281
MieleW32134073281
MieleW32144073281
MieleW32154073281
MieleW3224073281
MieleW32224073281
MieleW32244073281
MieleW3234073281
MieleW32394073281
MieleW32404073281
MieleW32414073281
MieleW32424073281
MieleW32434073281
MieleW32444073281
MieleW32454073281
MieleW32464073281
MieleW32484073281
MieleW32504073281
MieleW32514073281
MieleW32534073281
MieleW32554073281
MieleW32604073281
MieleW32614073281
MieleW32644073281
MieleW32664073281
MieleW32684073281
MieleW3274073281
MieleW3304073281
MieleW3324073281
MieleW3334073281
MieleW33604073281
MieleW33614073281
MieleW33644073281
MieleW33654073281
MieleW3374073281
MieleW33704073281
MieleW33714073281
MieleW33744073281
MieleW33754073281
MieleW33854073281
MieleW3404073281
MieleW3414073281
MieleW3424073281
MieleW3434073281
MieleW34404073281
MieleW34414073281
MieleW34444073281
MieleW34464073281
MieleW34484073281
MieleW34654073281
MieleW3474073281
MieleW3494073281
MieleW35054073281
MieleW3514073281
MieleW35144073281
MieleW35154073281
MieleW3524073281
MieleW35214073281
MieleW35224073281
MieleW35234073281
MieleW35254073281
MieleW35274073281
MieleW3534073281
MieleW3554073281
MieleW35534073281
MieleW35574073281
MieleW3574073281
MieleW35744073281
MieleW35754073281
MieleW3604073281
MieleW3614073281
MieleW3624073281
MieleW3634073281
MieleW3674073281
MieleW3704073281
MieleW37244073281
MieleW37254073281
MieleW3734073281
MieleW37324073281
MieleW3732ED4073281
MieleW3744073281
MieleW37404073281
MieleW37414073281
MieleW37434073281
MieleW37444073281
MieleW37454073281
MieleW37484073281
MieleW3748ED4073281
MieleW3754073281
MieleW37504073281
MieleW3764073281
MieleW37644073281
MieleW3774073281
MieleW37804073281
MieleW37814073281
MieleW37914073281
MieleW3814073281
MieleW38134073281
MieleW38214073281
MieleW38224073281
MieleW38234073281
MieleW38244073281
MieleW38254073281
MieleW38264073281
MieleW3834073281
MieleW38304073281
MieleW38314073281
MieleW38334073281
MieleW38354073281
MieleW38364073281
MieleW38384073281
MieleW38404073281
MieleW38414073281
MieleW38444073281
MieleW38454073281
MieleW38544073281
MieleW38554073281
MieleW3874073281
MieleW38704073281
MieleW39024073281
MieleW39034073281
MieleW3974073281
MieleW3984073281
MieleW400SB4073281
MieleW402SB4073281
MieleW4044073281
MieleW404SB4073281
MieleW405SB4073281
MieleW406SB4073281
MieleW407SB4073281
MieleW408SB4073281
MieleW409SB4073281
MieleW410SM4073281
MieleW412SM4073281
MieleW413SM4073281
MieleW414SM4073281
MieleW415SM4073281
MieleW416SM4073281
MieleW417SM4073281
MieleW418SM4073281
MieleW419SM4073281
MieleW421SR4073281
MieleW423SR4073281
MieleW424SR4073281
MieleW425SR4073281
MieleW426SR4073281
MieleW427SR4073281
MieleW430S4073281
MieleW432-E4073281
MieleW432S4073281
MieleW433-E4073281
MieleW433S4073281
MieleW435-E4073281
MieleW435S4073281
MieleW437-E4073281
MieleW437S4073281
MieleW439-E4073281
MieleW439S4073281
MieleW440S4073281
MieleW441S4073281
MieleW442S4073281
MieleW443S4073281
MieleW444S4073281
MieleW445S4073281
MieleW447S4073281
MieleW449S4073281
MieleW450S4073281
MieleW451-E4073281
MieleW451S4073281
MieleW452-E4073281
MieleW452S4073281
MieleW453-E4073281
MieleW453S4073281
MieleW455S4073281
MieleW457-E4073281
MieleW457S4073281
MieleW459-E4073281
MieleW459S4073281
MieleW460S4073281
MieleW461S4073281
MieleW463S4073281
MieleW467S4073281
MieleW470S4073281
MieleW471S4073281
MieleW473S4073281
MieleW475S4073281
MieleW476S4073281
MieleW477S4073281
MieleW479S4073281
MieleW480S4073281
MieleW485S4073281
MieleW487S4073281
MieleW489S4073281
MieleW489SI4073281
MieleW5004073281
MieleW5024073281
MieleW5044073281
MieleW5054073281
MieleW5064073281
MieleW5074073281
MieleW5084073281
MieleW5094073281
MieleW5134073281
MieleW5224073281
MieleW5244073281
MieleW5254073281
MieleW5264073281
MieleW5274073281
MieleW5284073281
MieleW5294073281
MieleW5314073281
MieleW5404073281
MieleW5424073281
MieleW5444073281
MieleW5504073281
MieleW5524073281
MieleW5534073281
MieleW5554073281
MieleW5564073281
MieleW5584073281
MieleW5594073281
MieleW5604073281
MieleW5644073281
MieleW5654073281
MieleW57224073281
MieleW5722ED4073281
MieleW57234073281
MieleW57244073281
MieleW57254073281
MieleW57404073281
MieleW57414073281
MieleW57454073281
MieleW5748ED4073281
MieleW57804073281
MieleW57814073281
MieleW57944073281
MieleW58204073281
MieleW5820ED4073281
MieleW58214073281
MieleW58244073281
MieleW58254073281
MieleW5825ED4073281
MieleW58284073281
MieleW58294073281
MieleW58304073281
MieleW58314073281
MieleW58344073281
MieleW58354073281
MieleW58364073281
MieleW58374073281
MieleW58394073281
MieleW5844073281
MieleW58404073281
MieleW58414073281
MieleW58464073281
MieleW58474073281
MieleW58574073281
MieleW58584073281
MieleW58594073281
MieleW59024073281
MieleW59034073281
MieleW59044073281
MieleW59054073281
MieleW6004073281
MieleW6014073281
MieleW6044073281
MieleW6054073281
MieleW6144073281
MieleW6164073281
MieleW6174073281
MieleW6244073281
MieleW6254073281
MieleW6274073281
MieleW6354073281
MieleW6434073281
MieleW6474073281
MieleW6604073281
MieleW6644073281
MieleW6654073281
MieleW6674073281
MieleW6684073281
MieleW6744073281
MieleW6754073281
MieleW6774073281
MieleW6784073281
MieleW6794073281
MieleW6844073281
MieleW6854073281
MieleW6874073281
MieleW6884073281
MieleW690F4073281
MieleW6934073281
MieleW6954073281
MieleW8274073281
MieleW8284073281
MieleW8294073281
MieleW8354073281
MieleW8374073281
MieleW8384073281
MieleW8394073281
MieleW8404073281
MieleW8424073281
MieleW8434073281
MieleW8444073281
MieleW8454073281
MieleW8504073281
MieleW8514073281
MieleW8524073281
MieleW8534073281
MieleW8544073281
MieleW8554073281
MieleW8574073281
MieleW8594073281
MieleW8614073281
MieleW8624073281
MieleW8634073281
MieleW8644073281
MieleW8654073281
MieleW8664073281
MieleW8674073281
MieleW8704073281
MieleW8724073281
MieleW8734073281
MieleW8744073281
MieleW8754073281
MieleW8764073281
MieleW8774073281
MieleW8784073281
MieleW930I4073281
MieleW931I4073281
MieleW9334073281
MieleW9344073281
MieleW9354073281
MieleW9414073281
MieleW9604073281
MieleW9614073281
MieleW9634073281
MieleW9654073281
MieleW9684073281
MieleW9694073281
MieleW9704073281
MieleW9714073281
MieleW9724073281
MieleW9734073281
MieleW9744073281
MieleW9794073281
MieleW9804073281
MieleW9854073281
MieleW9864073281
MieleW9874073281
MieleW9894073281
MieleW989I4073281
MieleWS54254073281
MieleWS54264073281
MieleWS54274073281
MieleWS54284073281
MieleWS54354073281
MieleWS54364073281
MieleWS54454073281
MieleWS54464073281
MieleWSE54254073281
MieleWSE54264073281
MieleWT26704073281
MieleWT26794073281
MieleWT2679I4073281
MieleWT2679IED4073281
MieleWT2679ILW4073281
MieleWT27804073281
MieleWT2789IED4073281
MieleWT2789ILW4073281
MieleWT27904073281
MieleWT27964073281
MieleWT9434073281
MieleWT9454073281
MieleWT945S4073281
MieleWT9464073281
MieleWT946I4073281
MieleWT946IS4073281
MieleWT946S4073281


Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " E-Nr No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar


0,47 µF ( mF ) Bulaşık Makinesi Kondansatörü

300,00TL
MarkaUniversal ModelKPL 3008 ÖzellikDishwasher Capacitor µF0.47 mF SıraL ( 1 ) , N ( 2 ) , 3..

0.15 µF Parazit Kondansatörü

300,00TL
Parazit Kondansatörü  : Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihazın ilk hare..

1 µF Daimi Kondansatör

102,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

1 µF Parazit Kondansatör

150,00TL
Parazit Kondansatörü  : Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihaz..

1.5 µF Daimi Kondansatör

90,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

2 µF Daimi Kondansatör

66,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..